Baka Clinic

Prophilo

Prophilo to innowacyjny i maksymalnie skuteczny preparat dermatologiczny stosowany w celu odmłodzenia twarzy i poprawienia jej elastyczności. W skład produktu wchodzi przede wszystkim naturalny kwas hialuronowy sieciowany, którego pozytywne skutki utrzymują się o wiele dłużej niż klasycznego kwasu. Doskonale nadaje się dla pacjentów, którym zależy na zapobieganiu wiotczenia skóry i wypełnieniu istniejących zmarszczek lub bruzd.f

Nowoczesny preparat Prophilo jest najlepszym rozwiązaniem, aby pobudzić skórę do uruchomienia procesów regeneracyjnych i naprawczych, dzięki czemu nasi pacjenci zauważają u siebie poprawienie rysów twarzy, wypełnienie bruzd i zmarszczek, a także ogólne ujędrnienie i zwiększenie elastyczności tkanki. Wszystko, dzięki molekułom młodości, które odpowiadają za przebudowę kolagenu i poprawę stabilizacji włókien w skórze.

 

U kogo najlepiej sprawdzi się Prophilo?

Jako specjaliści ze Świnoujścia zapewniamy, że zabiegi z Prophilo przeznaczone są niemal dla każdego - pacjenci mają całkowitą swobodę w wyborze swoich priorytetów, a naszym zadaniem jest znalezienie idealnego zabiegu dostosowanego do ich potrzeb.

Bazując na ogromnym doświadczeniu, możemy jednak wskazać, że Prophilo najlepiej sprawdza się: u osób z odwodnioną i zwiotczałą skórą, pacjentów pragnących delikatnego i subtelnego liftingu twarzy, przypadków szczególnie wrażliwych na ból, czy też po prostu u ludzi, którym zależy na szybkim i minimalnym zabiegu - z zachwycającymi efektami.

 

Jak wygląda zabieg?

Przed rozpoczęciem zabiegu wypełniania policzków, bruzd, czy też jakiegokolwiek innego obszaru warto zwrócić uwagę na istniejące przeciwwskazania. Pomimo że kwas hialuronowy jest składnikiem jak najbardziej bezpiecznym, to należy zachować szczególną ostrożność w przypadku kobiet w ciąży, osób borykających się ze zmianami chorobowymi skóry, nowotworem, cukrzycą, czy też objawami słabej krzepliwości krwi.

Na początku zabiegu, do którego nie trzeba się zbytnio przygotowywać, wprowadzamy niewielką igłę w wyznaczone miejsca iniekcji znajdujące się na twarzy lub szyi - po 5 na każdą stronę twarzy. Wystarczą dwie doby, aby produkt całkowicie się rozpłynął i wypełnił tkankę podskórną oraz wierzchnią warstwę skóry. Rekomenduje się, aby po zabiegu chronić swoją cerę przed słońcem, stosując filtry o wysokiej ochronie przeciwsłonecznej.

Polecane zabiegi

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X