Baka Clinic

Roksana Rogowska – Baka

Lekarz stomatolog
Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Jestem współtwórcą i właścicielką Baka Clinic. W roku 2010 ukończyłam studia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie wydział Lekarsko – Dentystyczny. W 2021 ukończyłam dwuletnią szkołę podyplomową Międzynarodowego Centrum Medycyny Estetycznej i Anti-Aging w Warszawie, założonej przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Od lat pracuje zawodowo jako lekarz dentysta, kreując wizję zdrowego i pięknego uśmiechu.

W stomatologii specjalizuję się w stomatologii estetycznej i endodoncji mikroskopowej  . Zdrowie i piękno są wartościami, które chcę rozwijać w swojej pracy. Dzięki połączeniu zabiegów z stomatologii i medycyny estetycznej, mogę holistycznie podejść do leczenia pacjentów. W życiu zawsze powtarzam, że wszystko zaczyna się od uśmiechu, zatem dzięki możliwościom medycyny estetycznej mogę wyjść poza jego ramy poprawiając estetykę twarzy. Jestem zwolennikiem naturalnych efektów i podkreślania naturalnego piękna. Interesuje się psychologią medyczną, dzięki czemu sprawnie staje naprzeciw oczekiwaniom swoich pacjentów. W naszej klinice łącze dwie dziedziny stomatologię i medycynę estetyczna. Stale poszerzam swoja wiedzę z zakresu stomatologii, medycyny estetycznej oraz medycyny przeciwstarzeniowej (Anti Aging), aby móc wykonywać zabiegi według najnowszych trendów zapewniając komfort i bezpieczeństwo. Należę do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Służę radą z zakresu profilaktyki starzenia się, gdyż medycyna Anti Aging to nowa jakość usług medycznych, która pomaga w utrzymaniu młodzieńczego wyglądu w synergii z dobrostanem psychicznym i fizycznym.

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X