Baka Clinic

Najlepsze zabiegi po trzydziestce

2020-08-11

Według badań tylko co piąta Polka jest zadowolona ze swojego wyglądu, reszta zdecydowanie chciałaby coś w nim zmienić.

Naszym zdaniem każda kobieta powinna akceptować siebie i dlatego praktycznie codziennie staramy się pracować nad waszą pewnością siebie.

Utrata kwasu hialuronowego po dwudziestym piątym roku życia powoduje, że na skórze, szczególnie twarzy, coraz bardziej widoczne są oznaki upływającego czasu. W Baka Clinic wychodzimy na przeciw waszym problemom. Tym razem chcemy polecić najlepsze według nas zabiegi medycyny estetycznej po trzydziestce:

- Mezoterapię igłową
- Osocze i fibrynę bogatopłytkową
- NUCLEOFIL
L

Umów się na konsultację, a pomożemy Ci wybrać najbardziej skuteczną metodę 💠 Szczególnie polecamy NUCLEOFILL. Jest to lifting na poziomie komórkowym. To preparat do głębokiej odnowy i biorestrukturyzacji skóry. Innowacyjność tego zabiegu polega na działaniu w trzech wymiarach:

- lifting
- antyoksydacja
- nawilżenie

NUCLEOFILL to unikalne nukleotydy, które działają na skórę stymulując do produkcji kolagenu typu I i elastyny, co powoduje zagęszczenie i uniesienie, czyli poprawę owalu twarzy. Kolejny mechanizm działania NUCLEOFILLU to usuwanie wolnych rodników - działanie antyoksydacyjne, a także wiązanie wody dzięki czemu skóra staje się nawilżona i jędrna. Pod wpływem działania nukleotydów zawartych w NUCLEOFILLU  skóra wchodzi w proces biostymulacji czego efektem jest:

lifting - uniesienie owalu 
odmłodzenie skóry
nawilżenie
zwiększenie jędrności i elastyczności 
wyrównanie kolorytu 

Jak wygląda zabieg⁉️ Lekarz wprowadza za pomocą iniekcji (nakłucie igłą lub kaniulą) preparat w głąb skóry w kilku punktach. Jeśli chciałabyś lub chciałbyś wyraźnie odmłodzić swoją skórę, zależy Ci na wyraźnym ale naturalnym efekcie, zapraszamy do Baka Clinic.

dr Roksana Rogowska - Baka Medycyna Estetyczna
kontakt@bakaclinic.pl

+(48) 507 027 058

#medycynaestetyczna #zabiegi #nucleofill #świnoujście #szczecin #berlin #uroda #piękno

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X